Reklamacje


Wszelkie reklamacje prosimy niezwłocznie składać na adres info@bristol-courier.eu lub powiadomienie telefoniczne kontaktując się z pracownikami biura +48797917441 , +447961102000

1. Ewentualna roszczenia z tytułu gwarancji, dotyczące uszkodzenia zawartości przesyłki będą odrzucone, w przypadku nieodpowiedniego jej zabezpieczenia do transportu.

2.Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane jedynie na podstawie protokołu spisanego przez kuriera na miejscu przy dostarczaniu przesylki.

3. Transport wartościowych przedmiotów, elektroniki oraz przesyłek o dużej wartości WINIEN BYĆ ZGŁOSZONY NA FORMULARZU co do rzeczywistej wartości i dokładnego opisu towaru (marka, stan, ilość, specyfikacja) I UBEZPIECZONY. 

4. KAŻDA PRZESYŁKA PO DOSTARCZENIU WINNA BYĆ OTWARTA W OBECNOŚCI KURIERA.
WSZELKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI CO DO STANU ORAZ ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI MUSZĄ BYĆ ZGŁASZANE NA MIEJSCU KURIEROWI NIEZWŁOCZNIE PO DOSTARCZENIU.  

5. ZŁOŻENIE PODPISU KURIEROWI RÓWNA SIE Z PRZYJĘCIEM PACZKI BEZ ZASTRZEŻEŃ.
PO TAKIM PRZYJĘCIU PRZESYŁKI - JEŻELI NIE ZOSTAŁA UJAWNIONA SZKODA I NIE SPISANO PROTOKUŁU Z KURIEREM NIE MA MOŻLIWOŚCI JAKIEKOLWIEK REKLAMACJI.

6. Podstawą do zwrotu wartości uszkodzonej przesyłki jest ubezpieczenie, informacja od kuriera o zdarzeniu,  dokumenty potwierdzające jej wartość (paragony, rachunki), zdjecia uszkodzonej przesyłki.
7. BRISTOL COURIER nie ma w obowiązku sprawdzać poprawności pakowania przesyłek, nie mniej jednak posiadamy taką możliwość. 
Oferujemy rowniez mozliwosc pakowania przesyłek za odpowiednia opłatą na życzenie klienta. 

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu usprawnienia obsługi użytkownika oraz optymalizacji korzystania z treści w niej zawartych. Więcej informacji na temat plików cookies i tego, jak funkcjonują można znaleźć pod adresem: Polityka prywatności