Przeprowadzki

Przeprowadzki do Polski jaki i do Anglii są częścią naszej szerokiej oferty.Oczywiście realizujemy zlecenia do wszystkich krajów Unii Europejskiej .

Firma Bristol Courier posiada ubezpieczenie O.C.P. (Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika) na przewożone ładunki, co gwarantuje zwrot kosztów na wypadek zdarzeń losowych w czasie transportu.

 

ANGLIA-POLSKA-ANGLIA

PL-UK-UE-PL

Ponizsze informacje sa jedynie pogladowe, orientacyjne, kazde zlecenie omawiamy indywidualnie, nie wykluczajac osobistego spotkania w celu dokonania szczególowej wyceny przez przedstawiciela naszej firmy. Cena za usluge jest uzalezniona od ilosci elementów do przewiezienia, ich objetosci,wagi oraz miejsca zaladunku i rozladunku. Z doswiadczenia mozemy powiedziec ,ze koszt przeprowadzenie rodziny czteroosobowej z calym wyposazeniem lacznie z meblami i duzym sprzetem AGD pralki, lodówki. najczesciej waha sie w przedziale 500-600GBP, jednak prosze pamietac, ze kazde zlecenie jest omawiane indywidualnie i optymalnie dostosowane do Panstwa oczekiwan.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu usprawnienia obsługi użytkownika oraz optymalizacji korzystania z treści w niej zawartych. Więcej informacji na temat plików cookies i tego, jak funkcjonują można znaleźć pod adresem: Polityka prywatności